Установка ксенону на мотоцикл

Установка ксенону на мотоцикл – правильне рішення, яке дозволить скоротити витрату енергії й істотно збільшити яскравість фар мотоцикла.

Ксенонове світло – дуже ефективний і надійний. Лампи, заповнені інертним газом, “ксеноном”, служать у декілька разів довше, а світять в рази яскравіше традиційних ламп розжарювання. Більшість мотоциклістів обмежуються установкою на свої мотоцикли тільки однієї лампи – на ближнє світло. Цього буває достатньо в половині випадків: мотоцикл стає набагато помітнішою в потоці автомобілів, світла від однієї лампи достатньо, щоб їздити практично цілодобово по міських вулицях. Але в повній темряві, при їзді по заміських трасах ми все одно використовуємо дальнє світло.

Якщо мотоцикл обладнаний двома фарами, то можна обмежитися установкою двох “моно” блоків з двома “звичайними” ксеноновими лампами. Однак, установка бі-ксенону стає вкрай актуальною навіть у цих випадках.

Бі-ксенон відрізняється від звичайного не тільки блоком запуску, а й самими лампами. Якщо у вас одна фара, оснащена лампою типу H4, з двома відбивачами і двома нитками розжарювання, бі-ксенонова лампа повністю замінить традиційну. При переключенні з ближнього на дальнє світло, спеціальний пристрій змінює кут відбивача в бі-ксеноновим лампі, і фара починає світити далі на встановлене відстань.

У будь-якому випадку, світло Ксенону ефективніше традиційного мінімум на 60%. Ми рекомендуємо всім встановлювати ксенонове світло! Хоча б тому, що одна 35W ксенонова лампа споживає електроенергії менше приблизно на 50%, ніж традиційна лампа типу 30/65W при цьому світить яскравіше, ніж “тюнінгові” лампи типу 50/100W

Вартість мінімального інсталяційного комплекту (блок розпалу, лампа і вилка харчування) – 2600 рублів. Комплект бі-ксенону обійдеться в 4300 рублів. Наші фахівці швидко впораються з установкою ксенону на Ваш мотоцикл. Приїжджайте. Ми чекаємо Вас.

iptv