Моторемонт

Наш сервіс проводить комплексний моторемонт техніки європейського і японського виробництва. Сучасне діагностичне обладнання та багаторічний досвід наших майстрів дозволяють нам гарантувати високу якість ремонтних робіт. Всі необхідні запчастини Ви можете придбати в нашому магазині або, при необхідності, замовити їх доставку.

Причини необхідності ремонту

Падіння потужності двигуна. Причини, по яких може падати потужність двигуна, різноманітні. Серед них можна виділити несправності в самому двигуні, системах подачі палива та охолодження, а також використання неякісного або невідповідного для двигуна моторного масла і бензину. На можливе падіння потужності впливають і особливості експлуатації мотоцикла: дальність і частота поїздок, вага водія і пасажира, плавність набору швидкості, частота їзди на високих оборотах і т.п.

Перегрів двигуна. Можна виділити понад 10 часто зустрічаються причин перегріву двигуна: недостатня кількість рідини в системі охолодження, неправильне регулювання вприскування, робота в нерозрахованих режимах, що накопичилися відкладення в камері згоряння, використання масла з невідповідними присадками і т.п. Відсутність ремонту в цьому випадку може привести до надмірного зносу циліндропоршневої групи, пошкодження головки блоку циліндрів і навіть заклинювання двигуна, що, в свою чергу, може привести до заклинювання заднього колеса і аварії.

Сторонні шуми. Причин появи стороннього шуму при русі мотоцикла безліч, і, як правило, вони викликані серйозними несправностями. Це може бути, наприклад, детонація робочої суміші при її згорянні. Детонація виявляє помітний руйнівний вплив на двигун: вона може пошкодити поршневих кілець, вихід з ладу підшипників нижньої головки шатуна і, як наслідок, швидкий знос кривошипа. При нормальній експлуатації мотоцикла однією з причин детонації і шуму в двигуні може бути використання низькооктанового або неякісного бензину.

Нестійкість мотоцикла на дорозі. Ремонт може знадобитися, наприклад, у випадку викривлення обода колеса або при пошкодженнях рами. Деякі причини нестійкості на дорозі, такі як знос протектора або наявність нееластичною заплатки на покришці, усуваються на шиномонтажі. Іноді нестійкість мотоцикла на дорозі пояснюється легко можна вирішити проблемами – наприклад, надмірним тиском у шинах.

Запчастини для моторемонта

При відсутності необхідної запчастини на складі фахівці мотосервіса можуть замовити її у наших партнерів в Америці, Японії і Європі. Термін доставки деталі становить від 3-4 тижнів (з Європи та Америки) до 2-х місяців (з Японії). За бажанням клієнта ми можемо привезти на замовлення б / у запчастини.

iptv