Ремонт квадроциклів, обслуговування

Квадроцикли – це мототехніка, яка найчастіше працює в умовах, близьких до екстремальних. Бездоріжжя, часті спуски і підйоми, водні перешкоди, висока швидкість руху – все це, незважаючи на солідний запас міцності, обумовлює швидкий знос більшості вузлів і агрегатів. Щоб квадроцикл був на ходу протягом усього сезону, йому необхідно ретельне, своєчасне обслуговування і професійний ремонт. Наш мотосервіс пропонує повний набір послуг, які дозволять Вам отримувати максимум задоволення і користі від володіння квадроциклом, не турбуючись про його технічну справність.

У нашому мотосервісе можна здійснити ремонт квадроциклів і замовити інші послуги, які можуть знадобитися власникам квадроциклів:

  •     евакуація квадроцикла (доставка в наш сервіс, до місця ремонту);
  •     ремонт будь-якої складності (включаючи ремонт двигуна, КПП, гальмівної системи, підвіски, зварювання пластикових деталей і правку рами);
  •     регулярне та позапланове ТО;
  •     шиномонтаж;
  •     зимове зберігання;
  •     підготовка до літнього та зимового сезону;
  •     тюнінг квадроциклів;
  •     продаж запчастин і аксесуарів, в т.ч. під замовлення;
  •     Працюємо з квадроциклами всіх видів.

Майстри нашого мотосервіса, що пройшли підготовку у складі гоночних команд, допоможуть Вам з ремонтом квадроцикла будь-якого типу. Ми приймаємо в роботу техніку Yamaha, Polaris, Bombardier, Kawasaki, Suzuki, Honda і інших марок.

Мотовездеходи. Ми здійснюємо ремонт квадроциклів, які призначені для пересування в умовах бездоріжжя і мають відповідні характеристики: підключається повний привід, високий кліренс, широка колісна база, амортизатори з підвищеним ресурсом роботи, можливість їзди на низькій передачі і т.п. Мотовездеходи часто оснащуються лебідкою і багажником, зазвичай мають можливість руху заднім ходом. Найчастіше вони володіють потужним двигуном (об’ємом до 700 см3 і вище), але через особливості трансмісії призначаються не для швидкісної їзди, а для подолання складних перешкод. До мотовсюдиходи відносять утилітарні квадроцикли і техніку для кантрі-кросу.

Шосейні квадроцикли. Наш мотосервіс виконає ремонт і обслуговування квадроциклів, призначених для руху по рівних асфальтових дорогах. Особливості цієї мототехніки спрямовані на забезпечення максимальної швидкості і стійкості: обтічна аеродинамічна форма кузова, невеликий дорожній просвіт, жорсткі амортизатори, шини з неглибоким малюнком протектора, невелика маса. Об’єм двигуна може налічувати від 250-300 до 1000 см3, а іноді і вище. Різні модифікації шосейних квадроциклів – це міська мототехніка, не призначена для руху поза дорогами, за рідкісним винятком.

Дитячі квадроцикли. Ми також пропонуємо ремонт техніки, призначеної для дітей і підлітків. Головні вимоги до квадроциклах цього класу – їх безпеку: вони оснащуються обмежувачем швидкості, надійними механічними дисковими гальмами, мають мінімальну масу і малопотужний двотактний двигун. Обсяг циліндрів у квадроциклів цього виду становить від 50 до 110 см3.

iptv